Solair Energy Poland wykona 18 instalacji OZE w gminie Dąbrowa Chełmińska

Solair Energy Poland wykona 18 instalacji OZE, w tym pomp ciepła i kolektorów słonecznych

Pompy ciepła na dobre zakorzeniają się w świadomości posiadaczy domów jednorodzinnych, właścicieli firm, ale również Zamawiających jako ekologiczne i wydajne urządzenia służące do ogrzewania budynków i ciepłej wody użytkowej. W związku z tym można znaleźć coraz więcej zamówień publicznych na wykonanie takich instalacji dla budynków gminnych lub własności prywatnej.

 

Dostawa i montaż 14 pomp ciepła oraz 4 zestawów kolektorów słonecznych

 

Firma Solair Energy Poland wzięła udział w przetargu nieograniczonym zorganizowanym przez  Gminę Dąbrowa Chełmińska, w celu wyłonienia wykonawcy zadania pod nazwą „Dostawa i montaż kolektorów słonecznych i powietrznych pomp ciepła na terenie Gminy Dąbrowa Chełmińska” w ramach projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa energetycznego poprzez dywersyfikację źródeł energii na terenie gminy Dąbrowa Chełmińska”.

 

I miejsce w przetargu na wykonanie instalacji OZE

 

Oferta firmy Solair Energy Poland (jeszcze jako spółka Solair Instalacje sp. zo.o.) po spełnieniu wszelkich warunków udziału w postępowaniu oraz wykazaniu doświadczenia w wykonywaniu instalacji pomp ciepła i kolektorów słonecznych zajęła pierwsze miejsce, pokonując pozostałych wykonawców. Umowa na wykonanie robót została zawarta w siedziby Gminy Dąbrowa Chełmińska.

 

Pompy ciepła sposobem na energooszczędne i ekologiczne ogrzewaniu domu i firmy

 

Wzrostowy trend na wybór pomp ciepła jako urządzeń do ogrzewania budynków komercyjnych, prywatnych i firmowych ma się bardzo dobrze i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało by go zatrzymać. Ogrzewanie budynków za pomocą pomp ciepła to obecnie najtańszy i najbardziej efektywny sposób zapewnienia niezbędnego ciepła.

 

Wiedza i 12-letnie doświadczenie

 

Grupa SOLAIR już od ponad 12 lat zajmuje się wykonywaniem wszelkiego typu instalacji począwszy od wykonywania prostych instalacji wentylacji, poprzez instalacje klimatyzacji, wody lodowej, ciepła technologicznego, kończąc na zaawansowanych systemach chłodzenia klimatyzacją precyzyjną oraz sterowania pracą instalacji w budynku za pomocą systemów automatyki i BMS.

 

Zaufaj ekspertom w dziedzinie instalacji

 

Jeżeli jesteś zainteresowany ogrzewaniem Twojego domu lub firmy za pomocą pompy ciepła, skontaktuj się z nami. Zbierzemy szczegółowe informacje na temat Twojego budynku aby określić jego zapotrzebowanie na moc grzewczą, wykonamy profesjonalny projekt i zrealizujemy inwestycję z dbałością o każdy aspekt naszej współpracy.

Scroll to Top