Nasza firma

O nas

Oferujemy również montaż nowoczesnych pomp ciepła, umożliwiając Państwu  ogrzewanie swojego domu lub firmy w oparciu o przemianę termodynamiczną.

Z myślą o  potrzebie  zapewnienia infrastruktury dla elektromobilności oferujemy także realizację kompletnych stacji ładowania dla aut elektrycznych.

Zapewniamy profesjonalne usługi doradcze, projektowe oraz montażowe. Nasi specjaliści posiadają zarówno niezbędne kwalifikacje zawodowe jak i bogate portfolio praktyki zawodowej.

Firma Solair Energy Poland sp. z o. o. została powołana do życia w ramach wyodrębnienia działu Instalacji odnawialnych źródeł energii firmy Solair Instalacje sp. z o. o.

Zakres naszych działań obejmuje kompleksowe realizacje rozwiązań opartych o technologię  fotowoltaiczną, bazujących na optymalnym przetwarzaniu energii solarnej oraz jej magazynowaniu.

Siedziba-Firmy-Solair

kwalifikacje i rzetelność

Dlaczego my

Jako doświadczeni inżynierowie, zafascynowani  technologią w sektorze energetycznym gwarantujemy Ci przygotowanie projektów w oparciu o obowiązujące normy prawne i wysokie standardy pracy. Możemy również zapewnić, iż wieloletnie wykonawstwo pozwoliło nam dokładnie poznać  i przetestować dostępną aparaturę, narzędzia oraz oprogramowanie, aby dobrać dla Twoich potrzeb sprzęt o niezawodnej jakości.

Powierzając zlecenie firmie Solair Energy Poland, możesz być przekonany, iż zapewnimy fachowe doradztwo, kompleksową realizację z troską o niezawodność i poszanowanie dla Twojego budżetu.

Solair Energy Poland

W liczbach:

Zamontowanych
instalacji fotowoltaicznych
1 +
Zainstalowanych
pomp ciepła
2 +
Zbudowanych
magazynów energii
3 +
Zamontowanych
stacji ładowania pojazdów
3 +

Co mówią nasi klienci?

5/5

Z czystym sumieniem polecam firmę Solair-instalacje: słowni, rzetelni, w razie potrzeby doradzili, załatwili wszystkie formalności z Energą. Instalacja działa bez zastrzeżeń.

Aleksandra R.

szubin

Bardzo profesjonalna firma, polecam z czystym sumieniem. Od ustalenia ceny do realizacji w tydzień. Panowie pracują w zorganizowany sposób i pozostawiają porządek po sobie.

Markus R.

Bydgoszcz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Solair Instalacje Sp. z o.o. Profesjonalna i mila obsługa. Terminowo wywiązuje się z poczynionych ustaleń.

Zofia E.

Toruń

Doskonała
Na podstawie 15 opinii
Izabela Osałkowska
Izabela Osałkowska
2023-07-17
Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm, usługa wykonana terminowo i bezproblemowo. Oprócz wykonania projektu, montażu instalacji to jeszcze fachowcy firmy w pełni wspierają przy wszelkich formalnościach.
Roman Kędzior
Roman Kędzior
2023-07-13
Polecam zdecydowanie: nastawienie bardzo pro-klienckie, fachowy projekt techniczny, solidne wykonanie bez "chodzenia skrótami". Dodatkowo, konkurencyjna cena i dotrzymany termin instalacji. Zasłużone 5/5!
Marcin P
Marcin P
2023-07-12
Firma godna polecenia. Odznaczają się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, fachowym doradztwem, a przede wszystkim ogromną sumiennością oraz estetyką wykonywanych prac. Zasługuje podkreślenia, to co wyróżnia Solair Energ Poland, to terminowość wykonywanych prac, realizowanie wszelkich ustaleń, także tych ustnych, duża elastyczność i zrozumienie potrzeb inwestora. Jeszcze raz z całym przekonaniem polecam
Wojciech Nowak
Wojciech Nowak
2023-07-12
Jak zawsze profesjonalnie! polecam
Montessori Miastko
Montessori Miastko
2023-07-12
Profesjonalizm firmy SOLAIR ENERGY POLAND obecny był na każdym etapie naszej współpracy.Od kontaktu ze sprzedawcą, który cierpliwie przygotowywał różne warianty oferty, odpowiadał na pytania, dosyłał w trybie ekspresowym wszelkie niezbędne dokumenty oraz wytrwale czekał naszą ostateczną decyzję.Proces sprzedaży był bezproblemowy i szybki, montaż odbył się bardzo sprawnie.Ekipa monterska sprawnie i z bardzo optymistycznym podejściem ,zamontowała panele, pompe oraz cały niezbędny osprzęt z użyciem wysokiej jakości komponentów.Zdecydowanie polecam firmę SOLAIR , jeżeli zależy Państwu na współpracy z profesjonalną firmą, która szanuje klienta i zna temat fotowoltaiki na wylot.
Piotr Słomowicz
Piotr Słomowicz
2023-07-12
Usługa wykonana sprawnie . Kontakt z firmą na bieżąco.
Wojciech Nalaskowski
Wojciech Nalaskowski
2023-07-12
Skorzystaliśmy z usług firmy Solair Instalacje z Solca Kujawskiego w zakresie wykonania instalacji fotowoltaicznej i możemy ją polecić każdemu inwestorowi. Firma zapewniła nam fachowe doradztwo w wyborze optymalnej cenowo i jakościowo instalacji, a następnie profesjonalnie i bezzwłocznie instalację tę wykonała, zgodnie z umową, z pomocą kulturalnych jej pracowników. Firma zapewniła nam też bezstresowe wsparcie w kontaktach z zakładem energetycznym oraz w pozyskaniu środków z programu Mój Prąd, a wszystko to za niewygórowane, rozsądne wynagrodzenie, dlatego szczerze i bezinteresownie rekomendujemy firmę Solair Instalacje.
Scroll to Top