Solair Energy Poland – Komfort stanie się codziennością.

Nasza firma

O nas

Jesteśmy grupą profesjonalistów łączących wieloletnie doświadczenie w branży inżynierii środowiskowej ze świadomością przemian w środowisku naturalnym.

Wykorzystujemy  swój potencjał inżynieryjny, by tworzyć dla Ciebie zarówno prosumenckie jak i komercyjne instalacje alternatywnych źródeł energii elektrycznej.

Zakres naszych działań obejmuje kompleksowe realizacje rozwiązań opartych o technologię  fotowoltaiczną, bazujących na optymalnym przetwarzaniu energii solarnej oraz jej magazynowaniu.

Oferujemy również montaż nowoczesnych pomp ciepła, umożliwiając Państwu  ogrzewanie swojego domu lub firmy w oparciu o przemianę termodynamiczną.

Z myślą o  potrzebie  zapewnienia infrastruktury dla elektromobilności oferujemy także realizację kompletnych stacji ładowania dla aut elektrycznych.

Zapewniamy profesjonalne usługi doradcze, projektowe oraz montażowe. Nasi specjaliści posiadają zarówno niezbędne kwalifikacje zawodowe jak i bogate portfolio praktyki zawodowej.

Siedziba-Firmy-Solair

kwalifikacje i rzetelność

Dlaczego my

Jako doświadczeni inżynierowie, zafascynowani  technologią w sektorze energetycznym gwarantujemy Ci przygotowanie projektów w oparciu o obowiązujące normy prawne i wysokie standardy pracy. Możemy również zapewnić, iż wieloletnie wykonawstwo pozwoliło nam dokładnie poznać  i przetestować dostępną aparaturę, narzędzia oraz oprogramowanie, aby dobrać dla Twoich potrzeb sprzęt o niezawodnej jakości.

Powierzając zlecenie firmie Solair Energy Poland, możesz być przekonany, iż zapewnimy fachowe doradztwo, kompleksową realizację z troską o niezawodność i poszanowanie dla Twojego budżetu.

Solair Energy Poland

W liczbach:

1 +
Zamontowanych
instalacji fotowoltaicznych
2 +
Zainstalowanych
pomp ciepła
3 +
Zbudowanych
magazynów energii
3 +
Zamontowanych
stacji ładowania pojazdów

Co mówią nasi klienci?

5/5

Z czystym sumieniem polecam firmę Solair-instalacje: słowni, rzetelni, w razie potrzeby doradzili, załatwili wszystkie formalności z Energą. Instalacja działa bez zastrzeżeń.

Aleksandra R.

szubin

Bardzo profesjonalna firma, polecam z czystym sumieniem. Od ustalenia ceny do realizacji w tydzień. Panowie pracują w zorganizowany sposób i pozostawiają porządek po sobie.

Markus R.

Bydgoszcz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Solair Instalacje Sp. z o.o. Profesjonalna i mila obsługa. Terminowo wywiązuje się z poczynionych ustaleń.

Zofia E.

Toruń

Zobacz więcej opinii, kliknij w przycisk poniżej

Scroll to Top